Індивідуальный дизайн
Кому це цікаво
tray tray_hover
Ресторани
dish dish_hover
Кафе
fastfood fastfood_hover
Фастфуди
pizza-slice pizza-slice_hover
Піцерії
coffeeshop coffeeshop_hover
Кав'ярні
cheers cheers_hover
Бари
shop shop_hover
Супермаркети
track track_hover
Автозаправки
hotel hotel_hover
Готелі
club club_hover
Клуби
Переваги вибору наших паперових трубочок і тарілок
  • Екологічно чисті
  • Вирізняються на тлі альтернативних пластикових
  • Виготовляються у найкоротші терміни та з урахуванням Ваших побажань щодо дизайну
  • Будь-який індивідуальний дизайн на трубочці або тарілці може стати елементом популяризації Вашого бренда або заходу
multi-color-straw
Колір

Передайте настрій Вашого закладу або продукту, доповнивши Ваш стиль оригінальними виробами з використанням фірмових кольорів, і будьте на крок попереду конкурентів!

Паперовий посуд – це не тільки екологічна і доступна продукція, що не завдає шкоди навколишньому середовищу. Це ще й відмінний засіб для втілення дизайнерських ідей, які допоможуть створити позитивний імідж компанії і залучити нових клієнтів.

Виготовлення одноразового посуду на замовлення – один з головних напрямків роботи нашої компанії SINUMPP. Ми втілимо в життя будь-які дизайнерські ідеї або допоможемо розробити проект з урахуванням ваших побажань і специфікою бізнесу. Ми підготуємо яскраву і барвисту продукцію для піцерії, бару, кав’ярні, готелю та інших закладів, яка порадує своїм виглядом покупців і надовго їм запам’ятається.

трубочки с логотипом
Логотип

Ваш бренд – це Ваше обличчя, а Ваш логотип – Ваша візитівка. Підкресліть це, замовивши паперові трубочки та тарілки з Вашим логотипом!

Одноразовий посуд з логотипом вигідно виділить вас серед конкурентів і стане ще одним успішним кроком на шляху до швидкого та ефективного розвитку.

Паперові тарілки з логотипом – відмінний спосіб вигідно представити компанію на різних презентаціях і заходах, підкреслити загальний стиль і інтер’єр закладу. Вироби виробляються з екологічно чистого FSC паперу, який зберігає свої властивості при низьких і високих температурах. Тому продукти і страви, що на них подаються можна тримати в холодильнику і розігрівати в мікрохвильовці, не побоюючись деформації або виділення шкідливих речовин.

Якщо паперовий посуд з логотипом – ефективний засіб реклами, то трубочки з оригінальним дизайном – ще й спосіб створення унікальної атмосфери на святковому заході. Застосуйте трохи фантазії, використовуйте кольори потрібної стилістики, і можете вважати, що успішно впоралися з обома цими завданнями.

Як показують спостереження різних компаній, ймовірність повернення відвідувачів значно вище, якщо посуд не тільки якісний, але і несе на собі інформацію про заклад. Такий підхід не тільки дозволяє досягти відчуття тісного контакту з брендом, а й говорить клієнтам про те, що заклад прагне створити для них максимально комфортну обстановку.

упаковка трубочки
Упаковка

Наша упаковка герметична і практична. Якими б не були Ваші побажання, ми завжди готові піти Вам на зустріч!

Ми націлені на плідну і довгострокову співпрацю з нашими клієнтами. У нас працює команда грамотних художників, які продумають дизайн відповідно до напряму закладу, підкреслять унікальність запропонованої продукції і допоможуть правильно розставити акценти. При замовленні одноразового паперового посуду з логотипом, ви гарантовано можете розраховувати на:

– Відмінний зовнішній вигляд – ми використовуємо сучасні методи нанесення зображень, які забезпечують чіткість малюнка і яскравість кольорів.

– Безпека – фарби і матеріали високої якості повністю відповідають державним нормам, тому продукт є повністю екологічно чистим.

– Висока якість – продукція проходить ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва.

– Оперативність – власне високотехнологічне виробництво з сучасним обладнанням дозволяє максимально швидко обробляти замовлення будь-яких обсягів.

Щоб придбати одноразовий посуд на замовлення, опишіть нам свої побажання щодо кольору, зовнішнього вигляду та оформлення через форму зворотного зв’язку на сайті, або зателефонуйте за контактним номером телефону. Ми завжди будемо раді допомогти вам зробити світ чистішим і гарнішим!

Створити дизайн
Створіть свій унікальний дизайн
create-01
Характеристики виробів
Колір
Патерн
Упаковка
icon Прикріпити файл icon
Особиста інформація
Надіслати